fellne 16

Shitet nga: fitim 03 Mar 01:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per golf 4 , skoda etj me goma 160euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim