fellne 17

Shitet nga: astra 10 Shk 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per opel dhe mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim