fellne 17 me goma komplet

Shitet nga: fisnik 12 Pri 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 17 me goma komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim