fellne 17

Shitet nga: mentor 10 Nën 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet shiten pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim