fellne 17

Shitet nga: besnik 13 Jan 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 per vw audi jon me 10 veima i bajn shumices t kerreve qe ika rrot me 5 shrafa fellnej jon n gjendje shum t mir as nuk jon t qame as t salldume as nuk dridhin gomat ikan jo bash t mira ama dredhta nuk jon bajn naj dit gomat jon 215-45-17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim