fellne 17qe per golf audi etj

Shitet nga: labi 01 Mar 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17qe. 4cop ne gjendje te rregullt bashk me goma me qimim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim