fellne 18 per audi vw

Shitet nga: arian 06 Pri 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne 18 origjinale per golf passat audi a4 a6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim