fellne 205/60/15

Shitet nga: ..... 16 Jan 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per pasat golf 5 trujtuna me
goma 3 treja 1 pak e perdort Plus Goma rezerv per pasat golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim