fellne BBS

Shitet nga: Dardan B Jakupi 23 Nën 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet BBS replice thuj se treja njona eshte pak e vrame
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim