fellne DOTZ

Shitet nga: Festim Xhambazi 16 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet shum te mira .
Jan numer 18 jan per te gjitha veturat .
044 112 603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim