fellne audi a3

Shitet nga: halil 22 Jan 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne audis a 3 me goma reja veres
qmimi volitshem
halil gashi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim