fellne audi s-line

Shitet nga: muhamer 27 Tet 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
225 45 r17 goma 1mi kilometra te perdorura te veres llasa
fellnet origjinale

Ndrrim nuk boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim