fellne borbet zoll 17 5shtrafa

Shitet nga: arjanit 22 Dhj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon borbet zoll 17 5shtrafa gomat e veres te rujta bejm edhe ndrrim edhe me fellne per BMW kontakt nr 045/595/119 ose viber +37745595119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim