fellne dhe goma per mercedes S,E Class etj.

Shitet nga: Fellne me goma 05 Shk 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 215/60 R16 me goma te veres per mercedes S, E etj.
Gomat jon 4 te njejta dhe jon 90% te mira si dhe fellnet jon te reja vetem xixellojn kan ngjyr te mir sepse jon shum te rujtne, Shih fotot.
Mund te thirrni prej ores 10:00 deri ne 22:00 viber: +37744946019
Falemderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim