fellne me goma 195 65 15

Shitet nga: labi 28 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma te veres ne gjendje shume te mire kan qen te montuara ne golf 5 jan te gatshme nuk dridhin as nuk gjuajn dy goma jan continental dy dunlop jan ardh nga jasht,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim