fellne me goma 205/55R16 M+S per mercedes

Shitet nga: arbnori 26 Dhj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne bandash per mercedes me goma te dimrit 205/55R16 te sapo ardhura nga Ch shes urgjent qmimi i pa diskutushem nuk gjindem ne prishtin po ne shtime
numri ne viber
+37744323845
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim