fellne me goma continental

Shitet nga: Edi 28 Dhj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 guma me fellne
175/65R14
Fellne shum te rujtne
Shum te drejta
045534720 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim