fellne me goma

Shitet nga: arsim sadiku 07 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet me goma 18 baj golf 4 bora audi a 3 etj fellnet jan kto ne golf qe jan mimi 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim