fellne per bmw 7 x5 etj

Shitet nga: egzon 10 Nën 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shef lenne per bmw 7 x5 etj fellnet jon crom
Viber +355693326541
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim