fellne per BMW

Shitet nga: cimi 24 Dhj 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per bmw 15 me guma dimrit jon shum te rujtne .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim