fellne per bmw 1,3,5

Shitet nga: ermir 04 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shese fellnet per bmw serie 1,3,5 (205/55/16) me goma thujase te reja,çmimi 450€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim