fellne per bmw 3 bmw 5 18 coll

Shitet nga: fellne 08 Krr 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim