fellne per golf -4 me goma M+S - 205/55R16

Shitet nga: nexhi 29 Jan 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per golf-4 me goma M+S numer 205/55R16 te posa ardhura nga CH
te ballansuara
bajn per
golf-4
audi A3
shkoda

thirrr edhe ne viber+37744323845
kujdes nuk gjindem ne prishtin po ne shtime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim