fellne per golf 4

Shitet nga: mirsim 24 Shk 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellene për golf 4
jan shumë të rujtne
195/65R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim