fellne per golf 4

Shitet nga: fellne 17 Maj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 per golf 4 audi a3 bora,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim