fellne per mercedes

Shitet nga: burim 02 Nën 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per mercedes (16) 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim