fellne per mercedes

Shitet nga: arton 03 Shk 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per mercedes 200 190 220 viberi +38649457001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim