fellne

Shitet nga: fellne me goma 29 Tet 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 205 55 16 goma dimri fellnat jan per pasat audi golf 5 6 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim