fellne

Shitet nga: taulant 29 Nën 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
blej 1 fellne siq shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim