fellne

Shitet nga: agron 04 Mar 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
kerkoj feelne 14 bbs per vw ose ndrroj me
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim