fellne

Shitet nga: granit 11 Mar 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15 ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim