fellne

Shitet nga: valon 06 Pri 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per golf 4 ,5,6,7 passat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim