fellne15 per golf 4

Shitet nga: imri 04 Dhj 06:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan per golf 4 bora etj fellnet jan15 she jan te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim