fellnet

Shitet nga: venta 23 Shk 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15 she pa as ni grrith jan nr 15 gumat nuk i bajn jan per golf 2 .3 venta etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim