felne

Shitet nga: xheti 13 Pri 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 18coll 245 55.18 per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim