flm merrjep u shiten i gzoft pronari i ri

Shitet nga: fellne 29 Mar 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me 5 vrima. Fellnet jane te sapo ardhura nga Zvicra. Nuk jane te perdorura ne Kosove as edhe nje dite. Nuk dridhin e as nuk gjuajne. Me garancion.
Bojn per vw polo,golf4,audi a2,audi a3 etj.
Pres bleres serioz.
Mundesi nderrimi me 4 shtrafa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim