gima205/65/16 c ms

Shitet nga: faton 17 Nën 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat Jan Te importuar bga zvicera
Jan shum Pak Te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim