goma 195/65/15 ms

Shitet nga: faton 28 Nën 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomatjan te importuar nga zvicera
shum pak teperdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim