goma nr. 18

Shitet nga: dulla 22 Mar 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma te veres 2 copa.. 265-35-18. edhe 2 cop 255-45-18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim