goma 14 she

Shitet nga: albert 15 Jan 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten dy goma 14she te perdorura vetem te mira qimimi 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim