goma 16 C

Shitet nga: gomat 07 Gsh 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma 16C per komba per sharana Jan pet dimer shum new gjendje the mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim