goma 165 15C shiten

Shitet nga: fatmir 10 Mar 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma 15c shiten 3 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim