goma 16C

Shitet nga: gomat 21 Jan 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat 16C kan qen ne sharan jan per dimer M+S
jan shum te mira sidomos per dimer po nuk me nevoiten per at arsye i shesd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim