goma 195.50.15

Shitet nga: alban 15 Shk 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma thuajse te reja t ardhura prej zvicre nr 195.50.15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim