goma 195 65 15

Shitet nga: goma 16 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma te dimrit po.thujse te reja 195-65-15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim