goma 195/65/15 ms

Shitet nga: fatos 28 Nën 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te importuar nga zvicera
jan shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim