goma 205--55--16 MS DONLUP

Shitet nga: FATON 21 Tet 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te importuar nga zvicera
shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim