goma 205/55/R16 continental lire

Shitet nga: Goma 08 Pri 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

Shesim disa lloje dhe profile te ndryshme te gomave per vere dhe dimer prej NR.14 deri R/20

Goma te perdorura me qmime te volitshme
Michelin
Tigar
Sava
Brighestone. God Year etj.


Posedojme disa profile te gomave

Montimin dhe ballansimin e kryejme gratis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim