goma 205/55 r16

Shitet nga: goma 16 11 Shk 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 goma 205/55. r16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim