goma 225/45/17

Shitet nga: ibra 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat Good Year nr 225/45/17 te perdorura por ne gjendje shume te mire, montimin dhe ballansimin gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim